Місія

Місією своєю ми вважаємо наполегливе впровадження гуманістичного світобачення у суспільний вжиток, можливо, для всієї громади, позаяк, негуманне, дискримінаційне ставлення до людини вже, здається переповнило чашу нашого буття. А тому, паліативна допомога, як останній прихисток милосердя свідомої людини, як нам здається, є найвлучнішою відповіддю незупинній ході життя та його непозбувності – смерті. Наша активність втілює наші найпотаємніші поклики та бажання, наші непозбувні борги перед тими, хто пішов у небуття, та впевненість, що до надання паліативної опіки якнайкраще придатні саме громадські та приватні ресурси, які, можливо, у своєму поєднанні стануть тим pallium, що втамовує найпекучіший біль душі й тіла …

Діяльність ГО Елеос

Ось основні наші виконані проєкти із зазначенням донорських організацій:

2014, Консолідація паліативних хворих для впливу на політику місцевої влади (МФ «Відродження»);

2015, Телемарафон по залученню коштів для забезпечення мобільності виїзної  паліативної служби (МФ «Відродження»);

2015-2016, Виїзна паліативна педіатрична служба (ТДВ ІНТЕРХІМ)

2016 -2017, Адвокація інтересів хворих з паліативним статусом в Одеській області (МФ «Відродження»);

2017, Консолідація громади Одещини для захисту паліативних пацієнтів за підтримки ЄС;

2018-2020, Pall-paraLegal за підтримки МЗС Нідерландів.

Задоволених клієнтів - кейсів

149

Результат правозахисту, ₴

184500

Результат адвокації: бюджетних коштів, ₴

62900000

Зібрано благодійних пожертв, ₴

472000

Команда

Accordion Tab

Sample Text

Волонтаріат

Курси підвищення кваліфікації за категорією «Викладач-тьютор дистанційного навчання закладів післядипломної педагогічної освіти», Свідоцтво про підвищення кваліфікації №12СПК 774735, у НАПН України ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», 2011 рік у м. Київ. Випускна робота на тему: «Психологічні аспекти мотивації в очно-дистанційному навчанні», наук. керівник — Ляхоцька Лариса Леонідівна, к. пед. наук, доцент кафедри дистанційного навчання ДВНЗ «Університет менеджменту освіти».

Документи Елеос

Статутні

Статут, Свідоцтво, довідки та інші валідні документи

Фінансові

Lorem ipsum dolor sit amet, consecte tur adipisicing elit. Ipsa libero ab voluptatibus itaque quas in voluptas lidership.

Політики

Lorem ipsum dolor sit amet, consecte tur adipisicing elit. Ipsa libero ab voluptatibus itaque quas in voluptas lidership.