• Home
  • Психотерапевтична група для батьків “Вірити та жити”_

Психотерапевтична група для батьків “Вірити та жити”_

Історія групи “Вірити та жити” почалася у 2013 р. в рамках нашого, спільного з БФ “Пчелка”, соціального проекту «Соціально-психологічна допомога паліативним хворим та членам їхніх сімей»,що запроваджено в межах муніципальної Програми рішення пріоритетних соціальних проблем міста Одеси з використанням механізму соціального замовлення Одеської міськради.

ГО Елеос з 2013 року регулярно бере участь у цій програмі, зокрема, в номінації «Соціальне обслуговування тяжкохворих, в тому числі на дому та в стаціонарних установах», в тому числі, за участі  партнерів ГО “Елеос” – БФ “Пчелка”МГО “Центр студентського спілкування” та за сприяння керівництва відділення онкогематології обласної дитячої лікарні (завідувачка Н. В. Молодець).

Отже, 8 червня 2013 року відбулась перша сесія психотерапевтичної групи “Вірити та жити” для батьків важко хворих дітей. Участь у групі є безкоштовною.

З боку ГО “Елеос” до виконання роботи у групі залучались волонтери: Жогно Юрій, Галина Сотникова та Ємяшева Жанна, Кароліна Арутюнян та Віра Фомичова.

У 2014 році група продовжила  свою роботу вже в рамках наступного соціального проекту «Служба організації життя важко хворої дитини та її родини» за участі МГО “Центр студентського спілкування” та соціального працівника Людмили Заболотної.