• Home
  • Підготовка медіаторів в Одесі

Підготовка медіаторів в Одесі

Повідомляємо про 1-й воркшоп проекту «Створення бюро посередників та підготовка медіаторів» в рамках програми «Схід-Захід Діалог 17» Німецької Служби академічних обмінів. 

Бюро медіації створюється на базі кафедри державного менеджменту НАДУ при Президентові України. Проект запроваджується Гамбурзькою командою медіації (керівник проекту – професор Олександр Редліх, Гамбурзький університет, Інститут психології) у співпраці з НАДУ при Президентові України та участі ГО “Елеос”.

Загалом проект призначений для розробки програми тренінгу для тренерів-медіаторів та дорожньої карти формування громадських бюро медіації в країнах-партнерах проекту. Бюро медіації призначені для запровадження професійного коучингу та конструктивного врегулювання конфліктів в громадах і організаціях.

Для цього, у цей проект запрошено 6 учасників з України, а також по 2 учасники з Молдови, Азербайджану, Росії та Німеччини. В рамках цього пілотного проекту буде розроблена концепція громадського бюро медіації, яка міститиме рекомендації для їхньої розбудови, впровадження та розвитку в 6 різних локаціях.

Цей пілотний проект включатиме два 5-денні семінари: в Одесі з 6 по 10 квітня 2017 року та у Києві з 17 по 21 травня 2017 року, – а також підготовчі та подальші заходи щодо підтримки проекту.

Про подію в соцмережах ГО “ЕЛЕОС”.